Přednosti kotlů ENBRA CD

Kotle ENBRA CD přinesly na český trh významnou inovaci v podobě nového výměníku tepla COMBI-TECH. Výměník obsahuje topnou spirálu z nerezavějící oceli o Ø 28 mm, která díky velkému povrchu pro tepelnou výměnu zaručuje vyšší účinnost, nižší tepelné ztráty a snadnější údržbu a čištění.

Díky použití nových komponentů kotel dosahuje modulačního poměru 1/9, a tím i optimální účinnosti nových systémů pracujících při nízkých teplotách bez nutnosti neustálého zapínání a vypínání. Tím došlo k dosažení vyšších úspor energie a tedy i nižší spotřeby.

Expanzní nádrž je vysokokapacitní na 8 litrů, uložená bočně, což opět přispívá k vyšší účinnosti a snadnější obsluze. Při konstrukci kotle byla také zohledněna ergonomie komponentů, což v případě údržby a při kontrole usnadňuje přístup k jednotlivým součástem kotle.

Další výhody:

 • Jednodušší údržba

  Spirály o širokém průměru 28 zaručují menší možnost zanášení, a tedy i méně zásahů ze strany údržby.

 • Úspora energie

  Modulace 1/9 je ideální pro optimalizaci spotřeby i při minimálním výkonu, takže se významně snižují i měsíční výdaje za energii.

 • Funkce H2O Fast
  Díky této funkci, kterou lze aktivovat z uživatelského prostředí na displeji, bude teplota výměníku udržována na nastavené hodnotě, což zajistí okamžitou a trvalou dodávku teplé vody.
 • Tichý provoz

  Díky celkové izolaci i díky potrubí pro sání vzduchu je kotel tišší jak během zážehu, tak i při běžném provozu.

 • Snadná kontrola

  Vysokokapacitní expanzní nádrž na 8 litrů s bočním uložením znamená snadnější přístup při demontáži i při kontrolách.

 • Snadná instalace

  Automatické odvzdušnění pro ještě rychlejší instalaci kotle.

 

Máte dotaz? Napište nám

 1. *
 2. *
 3. *